USŁUGI DODATKOWE

USŁUGI DODATKOWE

W tym miejscu pada odpowiedź na pytanie: Dlaczego “kompleksowa obsługa firm”? Otóż dlatego, że nie znamy żadnego biura obsługującego firmy pod kątem administracyjno – finansowym z takim wachlarzem usług dodatkowych. Naszą ideą było zapewnienie naszym klientom swoistego centrum pomocy. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których klient był niezadowolony iż na wszelkie sprawy związane z prowadzoną działalnością konieczne jest poświęcenie tak dużej ilości czasu. Postaraliśmy się ograniczyć do minimum (ze strony klienta) ilość poświęcanego czasu . Co do zasady jest to wykonywanie tych samych czynności tyle, że w jednym miejscu. To nasza firma zajmuje się właśnie kompleksowo obsługą Państwa firmy. Czasem polega to na współpracy z naszymi partnerami a czasami powierzone nam zadania wykonuje nasz zespół. W ten sposób oszczędzamy tak cenny dziś czas a to zysk nie dający się w żaden sposób policzyć.

Planowanie i realizowanie kampanii reklamowych

Z kampanią reklamową jest trochę tak jak z partią szachów. Jeśli nie przewidzimy kilku ruchów do przodu, może nas spotkać niemiła niespodzianka. Abacus dysponuje fachowcami, którzy wiedzą jak skutecznie planować i realizować kampanie reklamowe tak aby to nasz klient nie musiał się na końcu poddać. Mamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii małych lokalnych firm ale też i tych ogromnych o zasięgu krajowym. W prawdzie szachy to tylko gra ale kto dobrze planuje wygra nie tylko na szachownicy.

Usługi w zakresie BHP

Abacus oferuje również szeroki zakres usług związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Przedmiotem naszej oferty jest zatem zarówno doradztwo i analiza procedur niezbędnych do wprowadzenia i stosowania jak i samo wprowadzenie wszystkich koniecznych instrukcji w życie danego przedsiębiorstwa. Wykonujemy między innymi wstępne i okresowe szkolenia dla pracowników, doradzamy pod kątem aktualnych przepisów BHP oraz pomagamy podczas ewentualnego postępowania powypadkowego.

Projektowanie i tworzenie identyfikacji wizualnej oraz materiałów reklamowych

Szczególnie przydatną dla nowo tworzących się firm jest pomoc w opracowaniu zagadnienia zwanego identyfikacją wizualną czyli opracowaniem wzoru logo, wizytówek, papieru firmowego etc. Dysponujemy w naszym zespole grafikami, którzy są gotowi pomóc w każdym aspekcie przygotowania materiałów identyfikujących firmę ale również i ją promujących (ulotki, plakaty, foldery). Jesteśmy w stanie również służyć pomocą w kwestii stworzenia strony internetowej oraz zaistnienia w wirtualnej rzeczywistości.

Audyty i usługi audytorskie

Doświadczenia zebrane na przestrzeni lat pozwoliły zbudować naszej firmie liczne grono zaufanych partnerów biznesowych. Jednym z nich są biegli rewidenci i ich asystenci, specjaliści o bardzo szerokiej wiedzy merytorycznej oraz o ogromnym doświadczeniu zawodowym. W skład usług wchodzą między innymi: przegląd i badanie sprawozdań finansowych, audyty stowarzyszeń i fundacji czy audyty organizacji korzystających z mechanizmów finansowania ze środków unijnych.